Makine 5200 Tirane

Shitet Toyota Corolla Verso, e vitit 2006. Ne gjendje perfekte vizuale, xhenerike dhe motorike. Me letra te prera. E gatshme per cdo lloj prove. Shitet per arsye mosperdorimi.

Ndryshuar ne 22 Prill, 2019 Shperndaje ne:
Listuar ne: 22 Prill, 2019
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 22 Prill, 2019