Makine 1500 Tirane

Shitet opel korsa me portbagazh, viti 2000,motor 1.7 me nafte. Gjendje shume te mire xhenerike dhe motorike. Me letra deri ne shkurt 2020

Ndryshuar ne 22 Prill, 2019 Shperndaje ne:
Listuar ne: 22 Prill, 2019
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 22 Prill, 2019