Makine 3000 Tirane

Shitet alfa romeo model 156 me nafte.Gjendje shume te mire xhenerike dhe motorike. Me letra deri ne janar 2020. E ardhur ne nentor 2018 nga ltalia, shume pak e perdorur.

Ndryshuar ne 22 Prill, 2019 Shperndaje ne:
Listuar ne: 22 Prill, 2019
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 22 Prill, 2019