Ambient biznesi për qira tek Juridiku 400 rruga Hasan Riza Pasha

Sun Real Estate ofron për qira një ambient biznesi të ndodhur në katin e dytë dhe me sipërfaqe 52 m².
Ambienti ndodhet në rrugën “Hasan Riza Pasha”, përballë Fakultetit Juridik.
Mund të vihen në shërbim sallat e mbledhjeve që ndodhen në kat të tretë, të cilat ofrojnë shërbime sigurimi me roje dhe me kamera.
Vihen në dispozicion edhe sporteli dhe shërbimi i kafesë në zyrë.
Është i pajisur me kondicionerë.
Ambienti ka projekt hollandez ekskluzivisht për zyra.
Për kushte çlodhjeje ofrohen edhe papafingoja dhe veranda.

Ndryshuar ne 20 Prill, 2019 Shperndaje ne:
Listuar ne: 20 Prill, 2019
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 20 Prill, 2019