Dyqan në shitje te Kryqëzimi i Degës 60000 rruga Edith Durham

Sun Real Estate ofron për shitje një dyqan me një sipërfaqe të përgjithshme 60 m².
Dyqani ndodhet në katin e dytë te Kryqëzimi i ish-Degës.
Ka vetratë xhami dhe një banjo.
Ndodhet në një zonë me qarkullim të lartë dhe mjaft të populluar.

Ndryshuar ne 19 Prill, 2019 Shperndaje ne:
Listuar ne: 19 Prill, 2019
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 19 Prill, 2019