Ambient biznesi me qira te Kryq�zimi i Deg�s 400 Kryqezimi ish-Deges

Sun Real Estate ofron me qira një ambient biznesi me sipërfaqe 60 m² te Kryqëzimi i ish-Degës.
Ambienti ndodhet në katin e parë dhe është i shtruar me pllakë, ka një banjo, i pajisur me sistem kamerash si dhe sistem audio.
Gjithashtu ka tavan me gips dhe impiant gazi.

Ndryshuar ne 18 Prill, 2019 Shperndaje ne:
Listuar ne: 18 Prill, 2019
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 18 Prill, 2019