Apartament 2+1 në shitje, tek Spitalet 40000 rruga Kole Heqimi

Sun Real Estate ofron për shitje një apartament 2+1 me sipërfaqe 90 m².
Apartamenti ndodhet te Spitalet në katin e 6 të banimit.
Ka dy dhoma gjumi, një banjo dhe një ballkon.

Ndryshuar ne 18 Prill, 2019 Shperndaje ne:
Listuar ne: 18 Prill, 2019
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 18 Prill, 2019