Tokë në shitje në Dobraç 1 Dobrac

Sun Real Estate ofron për shitje një tokë me vendndodhje afër rrugës “Hidrovori” në Dobraç.
Toka gëzon një sipërfaqe prej 4000-8000 m² dhe ndahet nga në dy pjesë nga Bypass-i.

✔Cilësitë e pronës:
– Gëzon të gjitha dokumentacionet e rregullta.
– Është mjaft e favorshme për banim pasi ndodhet në një zonë të qetë për familjarë.

?ÇMIMI: 50’000 €/dynymi
——————————–
▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këta numra kontakti:
+355676666765 ose +355 22 247570
▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: [email protected]

Ndryshuar ne 17 Prill, 2019 Shperndaje ne:
Listuar ne: 17 Prill, 2019
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 17 Prill, 2019