Dyqan në shitje tek Bexhisteni 13000 Bexhisteni

Sun Real Estate ofron në shitje një dyqan me sipërfaqe 26 m², tek Bexhisteni.
Dyqani është i rrethuar me vetratë xhami dhe është i shtruar me pllakë.
Ambjenti ndodhet në katin e dytë dhe ka pamje nga rruga.
Ndodhet në një zonë me qarkullim të lartë dhe mjaft të populluar.

ÇMIMI: 13’000 €
——————————–
▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këta numra kontakti:

Ndryshuar ne 17 Prill, 2019 Shperndaje ne:
Listuar ne: 17 Prill, 2019
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 17 Prill, 2019