Ambient biznesi me qira te Prek Cali 280 Shkoder

Sun Real Estate ofron me qira nj� ambient biznesi t� ndodhur n� katin e dyt� te Prek Cali.
Ambienti ka nj� sip�rfaqe prej 70 m� dhe ka n� p�rb�rje edhe nj� banjo.

Ndryshuar ne 16 Prill, 2019 Shperndaje ne:
Listuar ne: 16 Prill, 2019
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 16 Prill, 2019