aparttament ne qender te Tiranes 79000 Tirane, rruga e Durrsit, prane ambasdes se Vatikanit

Apartamenti ndodhet ne qender te Tiranes, parane Ambsades se Vatikanit, ne katin e katert te nje ndertes pese kateshe. Ndertesa pergjithsisht eshte e mirmbajtur, ndersa apartamenti pak kohe me pare eshte rikonstruktuar totalisht. Cmimi i shitjes perfshin mobilimin dhe paisjet, pronari eshte i hapur ndaj ofrtave serioze.....

Ndryshuar ne 20 Mars, 2018 Shperndaje ne:
Listuar ne: 10 Qershor, 2016 Shiko te gjitha reklamat e ketij perdoruesi

Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 20 Mars, 2018