Apartament 83000 Liqeni i thate Tirane

Apartamenti lokalizohet prane Liqenit te Thate, ne katin e 6 te nje pallati te ri me ashensor. Me siperfaqe totale 100.5m2, organizohet ne korridor i cili ben shperndarjen ne dhomen e ndenjes dhe kuzhine, dhoma e gjumit, tualeti dhe ballkoni i cili ben lidhjen e te dyja ambienteve, perkatesisht kuzhines dhe dhomes se gjumit. Pozicioni shume i mire i apartamentit te mundeson pamje nga liqeni. Zona gjithashu te ofron facilitete te volitshme per nje jetese komode. Apartamenti te jep mundesine permes nje investimi te kthehet ne format 2+1

Ndryshuar ne 16 Prill, 2019 Shperndaje ne:
Listuar ne: 16 Prill, 2019 Shiko te gjitha reklamat e ketij perdoruesi

Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 16 Prill, 2019