Tokë për shitje në Ndocej 32150 Ndocej

Sun Real Estate ofron për shitje një tokë me adresë në Ndocej, 100 metra larg unazës perëndimore të Shkodrës.

Cilësitë e tokës:
– Prona ndodhet në një zonë të populluar dhe të qetë.
– Ka një hapësire prej 225m² dhe është e përshtatshme për ndërtim banese ose të një ndërtese shërbimesh.
– Kjo prone është e pajisur me çertifikatë të rregullt pronësie.

ÇMIMI: 40 milion lekë
———————————-
▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këta numra kontakti:
+355676666765 ose +355 22 247570
▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: [email protected]

Ndryshuar ne 16 Prill, 2019 Shperndaje ne:
Listuar ne: 16 Prill, 2019
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 16 Prill, 2019