Apartament 1+1 në shitje përballë Spitalit 35500 rruga Kole Heqimi

Sun Real Estate ofron për shitje një apartament 1+1 me adresë: rruga “Kolë Heqimi”, përballë Spitalit.
Apartamenti ka një sipërfaqe 67 m² dhe ndodhet në katin e dytë.

Përbëhet nga: – salloni + kuzhina
– një dhomë gjumi
– një banjo
– ballkoni.

Cilësitë e apartamentit: – i gjithë apartamenti është i shtruar me parket
– ka dritare duralumini të pajisura me grila
– ballkoni është i mbyllur
– e pajisur me të gjitha hidrosanitaret e duhura.

Apartamenti ofrohet në shitje i arreduar.

Ndryshuar ne 16 Prill, 2019 Shperndaje ne:
Listuar ne: 16 Prill, 2019
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 16 Prill, 2019