Apartament 3+1 për shitje në Perash 41000 Perash

Sun Real Estate ofron për shitje një apartament 3+1 në Perash.
Apartamenti pozicionohet në katin e V të ndërtesës me një sipërfaqe prej 86 m².
Përbëhet nga tri dhoma gjumi, dhomë ndenjeje + kuzhinë, një banjo të kompletuar dhe korridor.
Dyshemeja është e shtruar me pllakë, ka dritare plastike dopio xham dhe të pajisura me grilë te jashtme.
Dyert e brendshme janë prej druri dhe dera e jashtme është hekuri dhe e blinduar.
Dhomat janë të gjitha të pajisura me kondicionerë.
Salloni ndahet me vetratë nga aneksi që ndalon ndotjen e ajrit të sallonit gjatë gatimit.
Pallati ndodhet në një zonë të qetë, larg zhurmës dhe pluhurit.

Ndryshuar ne 15 Prill, 2019 Shperndaje ne:
Listuar ne: 15 Prill, 2019
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 15 Prill, 2019