Apartament 3+1 në shitje, tek “Casa di Milano” 140000 rruga Vaso Kadia

Sun Real Estate ofron në shitje një apartament 3+1 me sipërfaqe 140 m², të ndodhur në katin e VII banim, tek “Casa di Milano”. Apartamenti ndodhet në një zonë të qytetit mjaft të qetë dhe të përshtatshme për banim.
Hapësira e bollshme e apartamentit ofron: -sallon
-kuzhinë
-2 dhoma gjumi
-2 banjo të kompletuara
-3 ballkone.
✔Cilesi të apartamentit: -ballkonet sigurojnë një ndriçim natyror të bollshëm të të gjithë apartamentit
-të gjitha dritaret janë të pajisura me grila
-apartamenti është i shtruar me pllakë
-dhomat e gjumit janë me parket
Apartamenti ofrohet në shitje, pjesërisht i mobiluar.

Ndryshuar ne 15 Prill, 2019 Shperndaje ne:
Listuar ne: 15 Prill, 2019
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 15 Prill, 2019