Shtepi private 2+1 ne shitje tek “Ura Dervishbeg” 60000 Ura Dervishbeg

Sun Real Estate ofron per shitje nje hyrje 2+1 ne katin e I-re te nje shtepie private me adrese te Ura Dervishbeg.
Hyrja ka nje siperfaqe totale prej 130 m² ku 70m² jane ndertim dhe 60m² oborr.
Hyrja ndahet respektivisht ne:
– Sallon + Kuzhine
– 2 dhoma
– Banjo

Cilesi te tjera te kesaj prone:
– Ndodhet ne nje zone mjaft te qete,e pershtatshme per familjare.
– Eshte rikonstruktuar vitet e fundit.
– E shtruar e gjitha ne pllake.
– Banjo e re me te gjitha hidrosanitaret.
– Dyert e brendshme prej druri.
– Dritaret dopio-xham.
– Oborr te bollshem per parkimin e nje automjeti.
– E pajisur me hipoteke.

CMIMI 60’000 €
———————————————
Te interesuarit mund te na kontaktojne ne keta numra kontakti: +355666666765 ose +355 22 247570
gjithashtu ne adresen tone te e-mailit: [email protected]

Ndryshuar ne 13 Prill, 2019 Shperndaje ne:
Listuar ne: 13 Prill, 2019
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 13 Prill, 2019