Shtëpi private për shitje në Bahçallëk 77000 Bahçallek

Sun Real Estate ofron për shitje një shtëpi private në Bahçallëk,
Shtëpia është një ndërtesë e re dy-katëshe me një sipërfaqe totale prej 300 m² (kati i parë, kati i dytë dhe oborri).

Kati I që mund të përdoret si garazh ose magazinë.
Kati II banues përfshin:
– dhomë ndenjeje + kuzhinë
– dy dhoma gjumi
– ballkon
– koridor i bollshëm.

Ka tarracë të izoluar për mbrojtje ndaj lagështirës.
Është mjaft e përshtatshme, pasi ndodhet larg smogut dhe zhurmave.
Ndodhet në një lagje të banuar nga familjarë.

Ndryshuar ne 13 Prill, 2019 Shperndaje ne:
Listuar ne: 13 Prill, 2019
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 13 Prill, 2019