Apartament per Shitje: 139000 Tirane

Siperfaqe totale 200 m2, nga e cila 75 m2 eshte apartament, 19 m2 parking personal. Apartamenti perbehet nga sallon ndenje + gatim, 1dhome gjumi + verande (oborr). Eshte e ndërtuar në të njëjtin stil unik me arkitekturë bashkëkohore, kopsht privat dhe pamje panoramike të detit. Shumë e përshtatshme për çiftet e reja dhe familjet e vogla. Eshte nje zgjedhja e shkëlqyer për këdo që dëshiron shpesh të shijojë pushime për t’iu larguar jetës së përditshme. Cmimi : 139.000 Euro. Mundesi e shkelqyer investimi!

Ndryshuar ne 12 Prill, 2019 Shperndaje ne:
Listuar ne: 12 Prill, 2019
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 12 Prill, 2019