Apartament per Shitje: 78000 Tirane

Shitet apartament i ri, i sapoperfunduar 2+1, siperfaqe totale 97 m2. Perbehet nga salloni + gatim, 2 dhoma gjumi, tualet dhe ballkoni. Kati i 3 banimit, ashensor modern, sistem kapote. Cmimi: 78.000 Euro. Gati per banim!

Ndryshuar ne 12 Prill, 2019 Shperndaje ne:
Listuar ne: 12 Prill, 2019
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 12 Prill, 2019