Apartament per Shitje: 106000 Tirane

Shitet apartament cilesor, me Siperfaqe totale 96 m2. Apartamenti perbehet nga: Salloni ndenje +2 dhoma gjumi tualeti +ballkon Orientim lindje-perendim, sistem kapot dhe chiller, kubature e rregullt, punime cilesore. Aktualisht i dhene me qera per zyra. Cmimi: 106.000 Euro.

Ndryshuar ne 12 Prill, 2019 Shperndaje ne:
Listuar ne: 12 Prill, 2019
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 12 Prill, 2019