Apartament 2+1 në shitje në rrugën Pogej 60000 rruga Pogej

Sun Real Estate ofron në shitje një apartament 2+1 të ndodhur në rrugën “Pogej”, Rus.
Apartamenti ndodhet në katin e gjashtë banim dhe ka sipërfaqe prej 120 m².
Ofron: -sallon+kuzhinë
-dy dhoma gjumi
-dy banjo
-një ballkon
Apartamenti është i ri dhe i gjithi i shtruar në pllakë.
Pallati ka ashensor.

Ndryshuar ne 11 Prill, 2019 Shperndaje ne:
Listuar ne: 11 Prill, 2019
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 11 Prill, 2019