Apartamente pushimi 1+1 dhe 2+1 në Velipojë 00 Velipoje/Shkoder

Shiten apartamente pushimi ne Velipoje perkatesisht:
- 1+1 me siperfaqe 57m² dhe 61m²
- 2+1 me siperfaqe 78m² dhe dhe 87m²

Ndertesa ndodhet ne plazhin e vilunit ne nje nder plazhet me te frekuentuar te Velipojes, e ndertuar sipas kushteve me bashkekohore, eshte komplet e re dhe ndodhet vetem 200m larg bregut te detit, si ndertesa e vetme ne nje rreze te gjere, siguron qetesi dhe komfort tek pushuesit. Gjithashtu ofrohet dhe nje kend lojrash per argetimin e femijeve.

Cmimet e apartamenteve fillojne nga 650€/m²

Ndryshuar ne 21 Dhjetor, 2018 Shperndaje ne:
Listuar ne: 3 Qershor, 2016
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 21 Dhjetor, 2018