Apartament 2+1 në shitje në Parrucë 42400 Parruce

Sun Real Estate ofron për shitje një apartament 2+1 në Parrucë.
Apartamenti ndodhet në katin e dytë dhe ka një sipërfaqe prej 60 m².

Përbëhet nga: – salloni
– dy dhoma gjumi,
– një banjo
Cilësitë e apartamentit: – është i shtruar me pllakë
– dritare duralumini
– banjoja është e kompletuar

Apartamenti shitet i pamobiluar.

Ndryshuar ne 10 Prill, 2019 Shperndaje ne:
Listuar ne: 10 Prill, 2019
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 10 Prill, 2019