Apartament 2+1 në shitje tek Bexhisteni 59950 Bexhisteni

Sun Real Estate ofron për shitje një apartament 2+1 të ndodhur tek Bexhisteni.
Apartamenti 2+1 ndodhet në katin e dytë dhe ka sipërfaqe 113.11 m².
Përbëhet nga: – salloni + kuzhina
– dy dhoma
– dy banjo
– ballkon
– një magazinë.
Cilësitë e apartamentit: – është i shtruar me pllakë
– ka dritare duralumini
– dritaret janë të pajisura me grila
– banjot janë të kompletuara me të gjitha hidrosanitaret e duhura
– pallati ka ashensor Apartamenti ofrohet për shitje i mobiluar.

Ndryshuar ne 10 Prill, 2019 Shperndaje ne:
Listuar ne: 10 Prill, 2019
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 10 Prill, 2019