Dyqan me qira te shkolla “Martin Camaj” 80 Shkoder

Sun Real Estate ofron me qira një dyqan me sipërfaqe 22.4 m².
Ambienti ndodhet në katin e parë pranë shkollës “Martin Camaj”.

Përbëhet nga një banjo dhe është i shtruar me pllaka.
Ka vetratë xhami, grilë elektrike, me kapotë të jashtme për termoizolim.
Ka instalime të reja dhe ndriçim të jashtëm.

Ndryshuar ne 10 Prill, 2019 Shperndaje ne:
Listuar ne: 10 Prill, 2019
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 10 Prill, 2019