Apartament 3+1 në shitje te shkolla “Ndoc Mazi” 36800 rruga Justin Godard

Sun Real Estate ofron për shitje një apartament 3+1 me sipërfaqe 130 m² të ndodhur në kat të dytë të pallatit.
Apartamenti ndodhet në rrugën “Justin Godard”, te shkolla “Ndoc Mazi”.
Ka tri dhoma gjumi, një sallon, një banjo të kompletuar dhe dy ballkone.

ÇMIMI: 46 milionë lekë të vjetra
———————————————————–
▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këta numra kontakti:
+355676666765, ose +355 22 247570
▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: [email protected]

Ndryshuar ne 9 Prill, 2019 Shperndaje ne:
Listuar ne: 9 Prill, 2019
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 9 Prill, 2019