Apartament 3+1 në shitje në Xhabiej 60000 Xhabiej

Sun Real Estate ofron për shitje një apartament të ndodhur në Xhabiej.
Apartamenti ka sipërfaqe 110 m² dhe ndodhet në katin e dytë.
Përbëhet nga: – dy sallone,
– dy dhoma gjumi,
– një banjo,
– një ballkon.
Cilësitë e apartamentit: – është i shtruar në pllakë
– ka dritare duralumini
– banjo të kompletuar me të gjithë hidrosanitaret e duhura
– ka kondicioner në sallon

Apartamenti shitet i mobiluar dhe ka dokumentacion të rregullt.

Ndryshuar ne 9 Prill, 2019 Shperndaje ne:
Listuar ne: 9 Prill, 2019
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 9 Prill, 2019