Shtëpi private në shitje tek lagjja “Mark Lula” 120000 Lagjja Mark Lula

Sun Real Estate ofron për shitje një shtëpi private tri-katëshe me një sipërfaqe ndërtimi 156 m², e ndërtuar në një truall me sipërfaqe 800 m², me vendndodhje në lagjen “Mark Lula” në Shkodër.

Shtëpia shitet e mobiluar dhe përbëhet nga:
✅ Kati i I:
– 2 dhoma gjumi
– sallon + kuzhinë
– banjo
– koridor
– verandë
✅ Kati i II:
– 2 dhoma gjumi
– banjo
– koridor
– ballkon
✅Kati i III përbëhet nga papafingo.
Ofron gjithashtu një hyrje e cila përbëhet nga salloni, një dhomë gjumi dhe një banjo.
Gjithashtu dhe një dyqan e gatshme për t’u shfrytëzuar për biznes.

Ndryshuar ne 9 Prill, 2019 Shperndaje ne:
Listuar ne: 9 Prill, 2019
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 9 Prill, 2019