Tokë për shitje në Kuç 25000 Kuç

Sun Real Estate ofron për shitje një tokë me sipërfaqe 3 dynym dhe me adresë te rruga Hekurudhore, te Ura e Kuçit.

✔Cilësitë e tokës:
– Ndodhet shumë pranë rrugës kryesore.
– Ka dokumentacion të rregullt pronësie.

Ndryshuar ne 8 Prill, 2019 Shperndaje ne:
Listuar ne: 8 Prill, 2019
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 8 Prill, 2019