Truall dhe shtëpi private dy-katëshe në shitje në Perash 55100 Perash

Sun Real Estate ofron për shitje një shtëpi private dy-katëshe me sipërfaqe 60.5 m².
Trualli në të cilin ndodhet shtëpia ka një sipërfaqe prej 177.7 m².
Shtëpia është e mobiluar dhe ka një dhomë gjumi dhe një sallon.
Ndodhet në Perash, tek Isa Boletini.

Ndryshuar ne 8 Prill, 2019 Shperndaje ne:
Listuar ne: 8 Prill, 2019
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 8 Prill, 2019