apartament 50.000 Elbasan

  • 102,4m? Llagja Aqif Pasha pall.31 kati:10 / e-mail : [email protected]
  • 1) 686058151 ( numer shqiptar) 2) 6987985930 (numer grek me viber)
  • Kontakt

Perball ish kirurgjis vjeter.Me pamje nga te gjith anet .Kati i 9 me ashensor banoret e pallatit jane te respektueshem te rregullt .Shtepia eshte me dokumenta te rregullta me xipotek jan te paguara te gjitha drita uj ashensori pastruesja .Eshte e kompletuar me dy dhoma gjumi jane nderruar dyert dhe dritaret jan me sita dhe panxurja tavani i sallonit eshte me tavan te varur [gjipsosanidha]me erkondisioner i mobiluar me divan tresh divan dysh dhe kolltuk [kastor] te pa perdorur nje mobel te madhe me pasqyr me nje sirtar te madh dhe me 4 dyer dhe nje mobel e madhe e punuar ne marangoz guzina nuk eshte e perbashket me sallonin eshte e kompletuar me guzin elektrike e blere ne greqi , mikrovales , frigorifer te madh te paperdorur te gjitha paisjet e guzines dhe kuzina eshte e punuar ne marangoz me dore banjo eshte me duzhiera me xham dhe me lavatrice .

Ndryshuar ne 10 Qershor, 2019 Shperndaje ne:
Listuar ne: 7 Prill, 2019
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 10 Qershor, 2019