Apartament 1+1 në shitje tek Ura e Thive 32000 Ura e Thive

Sun Real Estate ofron për shitje një apartament 1+1 të ndodhur tek Ura e Thive.
Apartamenti ka sipërfaqe 54 m² dhe ndodhet në katin e parë.
Ofron: – sallon + kuzhinë
– një dhomë gjumi
– një banjo.
Cilësitë e apartamentit: – është i shtruar me pllakë
– ka kondicioner në sallon dhe dhomën e gjumit
– ujë me shpim 24h
– banjo e kompletuar
– shitet e mobiluar.
Gjithashtu apartamenti ofron oborr 30 m².

Ndryshuar ne 6 Prill, 2019 Shperndaje ne:
Listuar ne: 6 Prill, 2019
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 6 Prill, 2019