Apartament 33000 Golem

Apartament ne shitje ne plazhin e Golemit, apartamenti eshte 66 m2, nje dhome dhe kuzhin, ballkon edhe nje banjo. Apartamenti ndodhet ne nje komples te ri pallatesh, hapsir parkimi, 30m larg plazhit. Cmimi 500euro\m2. Per me shume informacion ose per nje visit ne prone kontaktoni 0694266788 , email: [email protected] . TOWN ESTATE .

Ndryshuar ne 6 Prill, 2019 Shperndaje ne:
Listuar ne: 6 Prill, 2019
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 6 Prill, 2019