Apartament 1+1 për shitje në Tophanë 22350 rruga Eqerem Çabej

Sun Real Estate ofron për shitje një apartament 1+1 të ndodhur në rrugën “Eqerem Çabej”, Tophanë.
Apartamenti ndodhet në katin e pestë.
Sipërfaqja e apartamentit është 46 m² dhe ofron: – sallon + kuzhinë
– një dhomë gjumi
– një banjo
– ballkon
Cilësitë e apartamentit: – është i shtruar i gjithi në pllakë
– dhoma e gjumit është me parket
– ka kondicioner në sallon
– ballkoni është i mbyllur
– apartamenti ka dopio-izolim
Apartamenti ofrohet për shitje i mobiluar.

Ndryshuar ne 5 Prill, 2019 Shperndaje ne:
Listuar ne: 5 Prill, 2019
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 5 Prill, 2019