Dyqan me qira te Prek Cali 160 rruga Kardinal Mikel Koliqi

Sun Real Estate ofron me qira një dyqan të ndodhur në rrugën “Kardinal Mikel Koliqi”.
Dyqani ka sipërfaqe 20 m² dhe ndodhet pranë rrugës kryesore.
Ambienti është i shtruar me pllakë dhe ndodhet në një zonë shumë të frekuentuar.
Është i përshtatshëm për çdo lloj aktiviteti.

Ndryshuar ne 4 Prill, 2019 Shperndaje ne:
Listuar ne: 4 Prill, 2019
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 4 Prill, 2019