Apartament 1+1 për shitje Shëngjin 38000 Shengjin

Sun Real Estate ofron për shitje një apartament të ri 1+1 në Ishull Shëngjin.
Apartamenti ndodhet në katin e parë, dhe ka një siperfaqe prej 65m².
Është i i përbërë nga një dhomë, sallon, banjo, korridor dhe ballkon.
Shitet i mobiluar, dhe zotëron dokumentacion të rregullt pronësie.

Ndryshuar ne 2 Prill, 2019 Shperndaje ne:
Listuar ne: 2 Prill, 2019
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 2 Prill, 2019