Dyqan me qira në Pedonale 240 rruga Kole Idromeno

Sun Real Estate ofron me qira një dyqan me sipërfaqe 40 m² dhe adresë rruga “Kolë Idromeno”, te Pedonalja.
Ky dyqan ndodhet në katin e dytë të ndërtesës dhe ka një pozicionim strategjik pasi ndodhet përballë hyrjes kryesore, që e bën më të dallueshëm nga kalimtarët.
Për këtë arsye është shumë i përshtatshëm të përdoret për çdo lloj aktiviteti, si: dyqan, ambient për zyrë, klinikë etj.

Ndryshuar ne 2 Prill, 2019 Shperndaje ne:
Listuar ne: 2 Prill, 2019
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 2 Prill, 2019