Ambient biznesi në shitje te Casa di Milano 60000 rruga Vaso Kadia

Sun Real Estate ofron për shitje një ambient biznesi me sipërfaqe 41 m². ndodhet në katin e parë te Casa di Milano, rruga “Vaso Kadia”.
Ka në përbërje një banjo dhe ka vetratë xhami.
Mund të shfrytëzohet edhe sipërfaqja e lulishtes që ka përpara.

Ndryshuar ne 2 Prill, 2019 Shperndaje ne:
Listuar ne: 2 Prill, 2019
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 2 Prill, 2019