Shitet Trolli ne rrugen Kijeve- Qabiq 3000 Magjistralja Prishtine - Peje - Rruga Kijeve - Qabiq

  • 2500 m2
  • + 383 44 315 044 & + 383 45 666 765
  • Kontakt

Trolli gjindet afer Magjistrales Prishtine - Peje ( rruga e re ) ne pjesen nga ku do te vazhdoje rruga Kijeve - Zahaq.

Trolli ka rruge te asfaltuar, rryme, uje, kabllovik dhe ne te ardhmen e afert do te kete edhe ujesjelles e kanalizim dhe eshte nje vend ideal per ndertimin
e shtepise. Siperfaqja e Trollit eshte 25 ARI ku mund te ndertohen 2 ose 3 shtepi dhe te gjitha te kene dalje ne rrugen e asfaltuar.

Trolli ka dokumentacion te rregullt e pronar shqiptar dhe mund te p�rkthehet menj�her�.

�mimi: 3000 EUR per Ari

Per informata me te hollesishme mund te na kontaktoni:

Tel/Viber: 044/315-044 & 045/666-765

Ndryshuar ne 2 Prill, 2019 Shperndaje ne:
Listuar ne: 2 Prill, 2019 Shiko te gjitha reklamat e ketij perdoruesi

Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 2 Prill, 2019