Apartament 2+1 me qira tek Mahalla e Çakajve 150 Mahalla e Cakajve

Sun Real Estate ofron me qira një apartament 2+1 të ndodhur tek Mahalla e Çakajve. Apartamenti ka sipërfaqe 75 m² dhe ndodhet në katin e parë.

Përbëhet nga: - salloni + kuzhina
- dy dhoma gjumi
- një banjo.

Cilësitë e apartamentit: - salloni dhe dhomat e gjumit janë të shtruara me parket
- ka dritare duralumini të pajisura me grila
- ka kondicioner në sallon
- banjoja është e pajisur me të gjitha hidrosanitaret e duhura

Gjithashtu në pjesën e përparme të apartamentit ofron një hapësirë të vogël, që mund të shërbejë për vendosjen e biçikletave ose si një magazinë.
Apartamenti ofrohet me qira i mobiluar.

Ndryshuar ne 2 Prill, 2019 Shperndaje ne:
Listuar ne: 2 Prill, 2019
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 2 Prill, 2019