Apartament 1+1 p�r qira n� rrug�n "Vaso Kadia" 200 rruga Vaso Kadia

Sun Real Estate ofron me qira një apartament 1+1 të ndodhur në rrugën "Vaso Kadia".
Apartamenti ka sipërfaqe 104 m² dhe ndodhet në katin e gjashtë banim.
Përbëhet nga: - salloni + kuzhina
- një dhomë gjumi
- një banjo
- verandë.
Cilësitë e apartamentit:
- ka kondicionerë në çdo dhomë
- banjo e kompletuar me të gjitha hidrosanitaret
- ka një verandë të madhe.

Apartamenti ofrohet me qira i mobiluar.

Ndryshuar ne 1 Prill, 2019 Shperndaje ne:
Listuar ne: 1 Prill, 2019
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 1 Prill, 2019