Apartament 2+1 në shitje tek ish-5 Heronjtë. 47300 ish-5 Heronjte

Sun Real Estate ofron për shitje një apartament 2+1 me sipërfaqe 86 m², me vendndodhje te ish-5 Heronjtë.
Apartamenti ndodhet në katin e VI të ndërtesës.

✅Apartamenti përbëhet nga:
- 2 dhoma gjumi
- sallon + kuzhinë
- koridor
- banjo
- ballkon

✔Cilësitë e apartamentit:
- Dhomat janë të shtruara me pllakë
- Dritaret janë dopio-xham dhe të pajisura me grilë të jashtme
- Hidrosanitare janë të markave cilësore
- Zona në të cilen ndodhet apartamenti është e qetë si dhe mjaft afër fasiliteteve të ndryshme si: restorante, bar-kafe, furrë buke, mini-markete, farmaci, etj.

Ndryshuar ne 1 Prill, 2019 Shperndaje ne:
Listuar ne: 1 Prill, 2019
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 1 Prill, 2019