Shtëpi private 2+1 me qira në lagjen “3 Heronjtë” 300 rruga Pashko Gjeçi

Sun Real Estate ofron me qira një shtëpi private 2+1 me vendndodhje në rrugën “Pashko Gjeçi”, lagjja “3 heronjtë” dhe me sipërfaqe 90 m².
Shtëpia ndodhet në katin e parë.
✅Shtëpia përbëhet nga: – Dy dhoma gjumi
– Sallon + Kuzhinë
– Një banjo me të gjitha hidrosanitaret
✔Cilësitë e shtëpisë: – Është e mobiluar.
– Ka sistem sigurie me kamera.
– Ka sistem nëntokësor ngrohjeje dhe ftohjeje
– Dritaret janë të pajisura me grilë elektrike.
– Ofron edhe 135 m² oborr dhe parking.

Ndryshuar ne 1 Prill, 2019 Shperndaje ne:
Listuar ne: 1 Prill, 2019
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 1 Prill, 2019