Shtepi private 200.000 Tirane

Shtepia eshte private. Ndodhet ne pozicion te mire sepse nga te dyja anet e shtepise majtas dhe djathtas ka dalje ne rruge. 40 50 metro nga rruga kryesore. Ndodhet afer pallatit me shigjeta. Eshte dy kateshe si truall eshte 300 m2 ndersa si shtepi 100 m2 lart dhe 100m2 poshte. Nje lagje e qete vilash. Ke mundesi dhe per biznes. Ka drite gjate gjithe dites. Kati i dyte ka verande. Ka banjo te kompletuar dhe guzhine. Eshte me leverdi sepse ndodhet ne nje zone shume te kerkuar dhe te zhvilluar.�

Ndryshuar ne 31 Mars, 2019 Shperndaje ne:
Listuar ne: 31 Mars, 2019
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 31 Mars, 2019