Apartament 2+1 me qira tek Teatri “Migjeni” 250 sheshi Demokracia

Sun Real Estate ofron me qira një apartament 2+1 me adresë: Sheshi “Demokracia”, pranë Teatrit “Migjeni”. Apartamenti ka sipërfaqe 120 m² dhe ndodhet në katin e katërt (IV).
Hapësira e bollshme e apartamentit ofron: – sallon
– kuzhina
– dy dhoma gjumi
– një banjo
– dy ballkone.
Cilësitë e apartamentit: – apartamenti është i sapo ndërtuar
– është e shtruar me pllakë
– dritaret janë duralumini dhe kanë grila të jashtme
– banjo e kompletuar me të gjitha hidrosanitaret
– kuzhinë italiane
– ka të gjitha elektroshtëpiaket e duhura
– dhomat e gjumit janë të mobiluiara.

Vendndodhja e apartamentit ofron mundësinë e fasiliteteve të ndryshme si: teatër, kinema, farmaci, bar- restorant etj.

Ndryshuar ne 30 Mars, 2019 Shperndaje ne:
Listuar ne: 30 Mars, 2019
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 30 Mars, 2019