Apartament 3+1 për shitje në Rus. 47800 rruga Martin Camaj

Sun Real Estate ofron për shitje një apartament 3+1 me sipërfaqe 106 m² dhe me adresë: rruga “Martin Camaj”, te pallati me hark.
Apartamenti ndodhet në katin e gjashtë (dhe të fundit) të pallatit.
✅Apartamenti përbëhet nga:
- Salloni
- Kuzhina
- Tri dhoma gjumi
- Një banjo të kompletuar (me vaskë)
- Korridori
- Një ballkon

✔Karakteristikat e apartamentit:
- Hyrja ofron një sipërfaqe të bollshme banimi.
- Ndodhet në një zonë mjaft të populluar.
- Mundëson afërsi me qendrën e qytetit dhe shumë shërbimeve të tjera.

Ndryshuar ne 29 Mars, 2019 Shperndaje ne:
Listuar ne: 29 Mars, 2019
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 29 Mars, 2019