OKAZION: Shtëpi private për shitje 180000 ish-Artistikja

Sun Real Estate ofron në shitje një shtëpi private tre-katëshe të ndodhur në zonën ish-Artistikes, 1 km nga qendra e qytetit.
Shtëpia ka një sipërfaqe prej 139 m² për kat.
Prona përfshin dhe një dyqan.

✔Prona ka këto cilësi:
– Shtëpia është ndërtim i ri.
– Zotëron dokumentacion të rregullt pronësie.

Ndryshuar ne 28 Mars, 2019 Shperndaje ne:
Listuar ne: 28 Mars, 2019
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 28 Mars, 2019