Shtepi private ne shitje ne Bahcallek 77000 Bahçallek

Sun Real Estate ofron për shitje një shtëpi private me vendodhje: Bahçallek, rrugica përballë hotel "Ambasador".
Shtëpia është një ndërtese e re dy-katëshe me një siperfaqe totale prej 300 m² (kati I-rë + II-të dhe oborri).
Kati I-ë përdoret si garazh ose magazinë.
Kati II-ë është i banimit dhe përbëhet nga:
-dy dhoma gjumi
-dhomë ndenje + kuzhinë
-ballkon
-koridor i bollshëm.

Tarraca është e izoluar, për mbrojtje ndaj lagështirës.
Është një pronë mjaft e përshtatshme për familjare, pasi ndodhet larg smogut dhe zhurmave.
Ndodhet në një lagje të banuar nga familjarë.

ÇMIMI: 77'000 €
--------------------------------------
Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këta numra kontakti: +355666666765, ose +355 22 247570 Gjithashtu në adresën tonë të e-mailit: [email protected]

Ndryshuar ne 28 Mars, 2019 Shperndaje ne:
Listuar ne: 28 Mars, 2019
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 28 Mars, 2019