OKAZION: Apartament 3+1 në shitje në Xhabiej 59700 Xhabiej

Sun Real Estate ofron për shitje një apartament të ndodhur në Xhabiej.
Apartamenti ka sipërfaqe 110 m² dhe ndodhet në katin e dytë.
Përbëhet nga: - dy sallone,
- dy dhoma gjumi,
- një banjo,
- një ballkon.
Cilësitë e apartamentit: - është i shtruar në pllakë
- ka dritare duralumini të pajisur me grila
- banjo të kompletuar me të gjithë hidrosanitaret e duhura
- ka kondicioner në sallon

Apartamenti shitet i mobiluar dhe ka dokumentacion të rregullt.

Ndryshuar ne 28 Mars, 2019 Shperndaje ne:
Listuar ne: 28 Mars, 2019
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 28 Mars, 2019